Ваги Beurer BF 400 (735.75)
Відео 1Фото 2 |
Beurer BF 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer BF 400
Усі ціни 14 →Весы Beurer BF 400 Line white | 1 779 грн. |
Ваги підлогові Beurer BF 400 Line black | 1 779 грн. |
Beurer Ваги підлогові Beurer BF 400 Line black | 1 779 грн. |
Весы напольные Beurer BF 400 Line black | 1 779 грн. |
Beurer BF 400 Line Black BF400LineBlack | 1 779 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Beurer BF 400:
- Вага — 1.92 кг
- РК-дисплей, висота цифр — 37 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →