Ваги Beurer BF 410 (73572)
Фото 4 |
Beurer BF 410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer BF 410
Усі ціни 19 →Ваги Beurer BF 410 SignatureLine White | 1 999 грн. |
Весы диагностические Beurer BF 410 Line white | 2 759 грн. |
Ваги підлогові Beurer BF 410 Line white | 2 759 грн. |
Ваги підлогові Beurer BF 410 Line black | 2 759 грн. |
Весы диагностические Beurer BF 410 line black | 2 759 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →