Електрогрілка для ніг Beurer FW 20
Відео 1Фото 8 |
Beurer FW 20 |
|
Можна прати тільки ворсисту підкладку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FW 20
Усі ціни 18 →Електрогрілка Beurer FW 20 Grey | 2 349 грн. |
Електрогрілка Beurer FW 20 Grey | 2 349 грн. |
Грілка для ніг Beurer FW 20 Grey | 2 115 грн. |
Электрогрелка Beurer для ног, 32х26х26см, 100Вт, 3 режима, флис, плюш, бел | 2 412 грн. |
Грелка для ног Beurer FW 20 (Grey) | 2 349 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →