Ваги Beurer GS 203
Відео 1Фото 6 |
Beurer GS 203 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 203
Усі ціни 32 →Підлогові ваги Beurer GS 203 Paris | 909 грн. |
Ваги підлогові Beurer GS 203 New York | 909 грн. |
Beurer Ваги підлогові Beurer GS 203 London | 909 грн. |
Весы электронные Beurer GS 203 London | 1 299 грн. |
Весы напольные Beurer GS 203-London | 909 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Beurer GS 203:
- Індикація перевантаження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →