Ваги Beurer GS 340 XXL (75603)
Beurer GS 340 XXL велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Дисплей розміру XXL з підсвіткою для зручного читання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 340 XXL
Усі ціни 10 →Стеклянные весы Beurer GS 340 xxl | 1 789 грн. |
Підлогові ваги Beurer GS 340 xxl | 1 789 грн. |
Ваги підлогові Beurer GS 340 xxl | 1 789 грн. |
Beurer Ваги підлогові Beurer GS 340 xxl | 1 789 грн. |
Весы напольные Beurer GS 340 xxl | 1 789 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →