Ваги Beurer GS 400 (73578)
Фото 3 |
Beurer GS 400 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 400
Усі ціни 56 →Ваги кухонні Beurer GS 400 Line Black | 1 749 грн. |
Ваги кухонні Beurer GS 400 Line Black | 1 749 грн. |
Весы Beurer GS 400 SignatureLine Black | 1 749 грн. |
Підлогові ваги Beurer GS 400 Line black | 1 479 грн. |
Весы Beurer напольные, 200кг, большой дисплей, АААx3 в компл, стекло, черн | 1 796 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →