Електрогрілка Beurer HK 35 (26001)
Відео 1Фото 5 |
Beurer HK 35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 35
Усі ціни 11 →Beurer HK 35 Blue | 2 023 грн. |
Электрогрелка Beurer HK 35 (Blue) | 2 129 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 35 Blue | 2 129 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 35 Blue | 2 129 грн. |
Грелка электрическая BEURER HK-35 Blue (40х30) | 2 129 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →