Електрогрілка Beurer HK 48
Відео 2Фото 9 |
Beurer HK 48 |
|
Прати можна тільки наволочку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 48
Усі ціни 9 →Beurer HK 48 Grey | 2 715 грн. |
Электрогрелка Beurer HK 48 (Grey) | 3 189 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 48 Grey | 2 795 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 48 Grey | 2 795 грн. |
Грелка электрическая BEURER HK-48 Grey (30х40) | 3 189 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →