Електрогрілка Beurer HK 72 (22591)
Відео 2Фото 7 |
Beurer HK 72 |
|
Основне призначення — обігрів попереку. Час роботи від батареї 4 години, заряджається грілка 2 – 3 години.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 72
Усі ціни 10 →Beurer HK 72 | 4 939 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 72 | 4 939 грн. |
Грелка электрическая аккумуляторная BEURER HK 72 (115 x 18) | 4 939 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 72 | 4 939 грн. |
Beurer HK 72 HK72 | 4 939 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →