Эпилятор восковой Beurer HL 40
Фото 4 |
Beurer HL 40 |
|
У комплекті є 2 картриджа (з індикатором заповнення) з воском об'ємом 50 мл і 50 смужок для воскової епіляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HL 40
Усі ціни 6 →Епілятор восковий Beurer HL 40 | 2 099 грн. |
Beurer HL 40 HL40 | 2 099 грн. |
Епілятор Beurer HL 40 | 2 999 грн. |
Эпилятор Beurer HL 40 | 2 099 грн. |
Епілятор BEURER HL 40 | 2 099 грн. |
Вісковий епілятор BEURER HL 40 | 2 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →