Фотоэпилятор Beurer IPL 10000 (57609)
Відео 3 |
Beurer IPL 10000 |
|
Фотоепілятор бренду Beurer представляє просунутий клас пристроїв для видалення небажаного волосся. Модель призначається для домашнього використання, але візуально нагадує професійні салонні прилади, що працюють від мережі: передбачає як базу, так і з'єднаний з нею робочий блок для безпосередньої обробки шкіри. Використовувати фотоепілятор Beurer IPL 10000 можна для різних ділянок тіла.
За замовчуванням модель призначається для епіляції ніг і рук, спини та інших зон великої площі. А для делікатних ділянок, включаючи зону бікіні, пахви і обличчя, передбачена додаткова точкова насадка. Захистити шкіру від негативного впливу ультрафіолетових променів покликаний спеціальний УФ-фільтр. Гнучко підібрати інтенсивність світіння можна як вручну (передбачена 6-рівнева регулювання потужності), так і автоматично (є спеціальний датчик, що визначає тип шкіри користувача). Крім того можна впливати на шкіру одиничними або багаторазовими спалахами. Останній варіант підходить для обробки великих ділянок тіла і прискорення процедури епіляції. З інших особливостей слід виділити солідний робочий ресурс (лампа розрахована на 250 тисяч спалахів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Купити Beurer IPL 10000
Усі ціни 15 →Фотоепілятор Beurer IPL 10000+ SalonPro System | 20 999 грн. |
Фотоепілятор Beurer IPL 10000 | 22 999 грн. |
Епілятор Beurer IPL 10000 | 16 317 грн. |
Фотоепілятор Beurer IPL 10000 SalonPro System | 28 689 грн. |
Beurer IPL 10000 S | 15 480 грн. |