Ваги Beurer KS 22 (70410)
Beurer KS 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer KS 22
Усі ціни 35 →BEURER KS 22 | 1 289 грн. |
Ваги кухонні електронні Beurer KS 22 | 1 351 грн. |
BEURER KS 22 | 1 289 грн. |
Ваги кухонні Beurer Ks 22 | 1 106 грн. |
Весы кухонные Beurer KS 22 | 1 289 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг Beurer KS 22:
- Можливість ручного вмикання/вимикання
- Висота індикації цифр — 15 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →