Ваги Beurer KS 25 (70415)
Beurer KS 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer KS 25
Усі ціни 32 →Ваги кухонні Beurer KS 25 KS25 | 1 179 грн. |
BEURER KS 25 | 1 179 грн. |
Ваги кухонні Beurer Ks 25 | 1 176 грн. |
BEURER KS 25 | 1 179 грн. |
Весы кухонные Beurer KS 25 | 1 179 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Beurer KS 25:
- ЖК-дисплей: 6.6 х 2.8 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →