Зволожувач повітря Beurer LA 30 (60631)
Відео 5Фото 6 |
Beurer LA 30 |
|
Пристрій працює за принципом ультразвукового розпилення води, основною функцією є ароматизація. Ароматизатор орієнтований на невеликі приміщення розміром до 15 м2.
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer LA 30
Усі ціни 11 →Beurer Beurer LA 30 4211125606312 | 2 679 грн. |
Аромалампа Beurer LA 30 | 2 679 грн. |
Увлажнитель воздуха Beurer LA 30 | 2 679 грн. |
Зволожувач повітря Beurer LA 30 | 2 679 грн. |
Beurer Зволожувач повітря Beurer LA 30 | 2 679 грн. |
ще 6 пропозицій
З 100мл баком для води це швидше ароматизатор ніж зволожувач. У зволожувачі бак має бути більше 2х літрів, інакше доливати воду потрібно дуже часто. У моделі La37 бака вистачає годинника на 5-6 роботи на максимумі. Вважаю це мінімально допустимим часом роботи, за який вологість може піднятися на 10-15%. Якщо вологість потрібно піднімати сильніше, потрібний бак 4-5 літрів, або доведеться частіше доливати воду. Гарний, компактний, тихий. Бак на 100мл це ароматизатор користуюся Beurer LA 30 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →