Масажний пояс Beurer MG 151
Відео 1Фото 3 |
Beurer MG 151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 151
Усі ціни 23 →Масажний пояс Beurer MG 151 | 3 799 грн. |
Массажный пояс Beurer MG 151 | 3 499 грн. |
Масажний пояс Beurer MG 151 MG151 | 5 259 грн. |
Масажний пояс Beurer для шеи, спины, ног, от сети , 3 режима, подогрев, ве | 5 208 грн. |
Масажер Beurer MG151 | 4 801 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →