Ваги Beurer PS 240 (75415)
Відео 1Фото 4 |
Beurer PS 240 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer PS 240
Усі ціни 10 →Весы Beurer PS 240 | 1 879 грн. |
Підлогові ваги Beurer PS 240 | 1 879 грн. |
Ваги підлогові Beurer PS 240 | 1 879 грн. |
Beurer Ваги підлогові Beurer PS 240 | 1 879 грн. |
Весы напольные Beurer PS 240 | 1 879 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →