Електропростирадло Beurer TS 26 (317.16)
Beurer TS 26 |
|
Дві зони з індивідуальними налаштуваннями температурного режиму. Підходить для використання двома людьми з різними уподобаннями по температурі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer TS 26
Усі ціни 22 →Електричне простирадло Beurer TS 26 | 4 299 грн. |
Електричне простирадло Beurer TS 26 | 4 299 грн. |
Матрац з підігрівом Beurer TS 26 | 4 299 грн. |
Электропростыня Beurer, 150*140см, 2х60Вт, 3 режима, флис, белый ts26 | 4 296 грн. |
Електропростирадло Beurer TS 26 | 2 799 грн. |
ще 17 пропозицій
За півроку використання вже склалася думка. Річ - чудова, рекомендую. Дуже велика, спокійно розміщуюсь на ній, при зростанні 1,8 метра. Дуже зручно, що є 2 зони обігріву і що у кожної з них можна налаштувати свій температурний режим. Нагрівального елемента самого простирадла взагалі не відчувається. Хіба що коли ви його спеціально промацуєте. Третій температурний режим взагалі незрозуміло навіщо потрібен, на ній дійсно стає спекотно, спати вже точно буде не комфортно. Як на мене, другий режим найідеальніший, ні холодно, ні спекотно. Німецька якість Не стирає. Не готує їсти =) Дмитрий П: користуюся Beurer TS 26 кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →