Електропростирадло Beurer UB 64
Beurer UB 64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer UB 64
Усі ціни 26 →Електричне простирадло Beurer UB 64 | 5 719 грн. |
Електричне простирадло Beurer UB 64 UB64 | 5 719 грн. |
Електричне простирадло Beurer UB 64 | 5 719 грн. |
Матрац з підігрівом Beurer UB 64 | 4 915 грн. |
Электропростыня Beurer, 200х92см, 60Вт, 3 режима, хлопок, флис, белый ub64 | 5 663 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →