Вантажна шина BF Goodrich Cross Control T 385/65 R22.5 158K
Виберіть розмір вантажної шини
BF Goodrich Cross Control T 385/65 R22.5 158K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Cross Control T 385/65 R22.5 158K
BFGoodrich Cross Control T (прицепная) 385/65 R22.5 158K | 17 408 грн. |
BFGoodrich Cross Control T причіпна причіпна (385/65R22,5 158K) 330079 | 17 325 грн. |
Шина BFGoodrich Cross Control T (причіпна) 385/65 R22.5 158K | 21 998 грн. |
Відеоогляди