Кавоварка Bialetti Moka Timer 6 сріблястий
Відео 1Фото 3 |
Bialetti Moka Timer 6 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bialetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bialetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bialetti Moka Timer 6 сріблястий
Усі ціни 7 →Кавоварка Bialetti Moka Timer 6 | 5 621 грн. |
Гейзерная кофеварка Bialetti Moka Timer 8006363009997 | 5 618 грн. |
Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Timer 6tz | 6 131 грн. |
Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Timer 8006363009997 | 5 618 грн. |
Гейзерная кофеварка Bialetti Moka Timer 8006363009997 | 5 624 грн. |
Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Timer 8006363009997 | 5 628 грн. |
Гейзерна кофеварка Bialetti Moka Timer 6tz | 6 137 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →