Душова система Bianchi ESDFRS1057026
Фото 3 |
Bianchi ESDFRS1057026 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi ESDFRS1057026
Душова система Bianchi First (бронза) ESDFRS1057026VOT ESDFRS1057026VOT | 28 195 грн. |
Душевая система Bianchi First (хром) ESDFRS1057026CRM | 12 500 грн. |
Душова система Bianchi First (хром) ESDFRS1057026CRM ESDFRS1057026CRM | 12 332 грн. |
Душова система Bianchi First (золото) ESDFRS1057026ORO ESDFRS1057026ORO | 29 750 грн. |
Душевая система Bianchi First (золото) ESDFRS1057026ORO | 28 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →