Змішувач Bianchi Old Fashion BIDOLF10410ACRM
Bianchi Old Fashion BIDOLF10410ACRM |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi Old Fashion BIDOLF10410ACRM
Змішувач для біде Bianchi Old Fashion BIDOLF10410ACRM | 5 714 грн. |
Смеситель для биде Bianchi Old Fashion BIDOLF10410ACRM | 3 451 грн. |
Змішувач для біде Bianchi Old Fashion BIDOLF1041OLFIAVOT | 4 057 грн. |
Смеситель для биде Bianchi Old Fashion BIDOLF1041OLFIAVOT | 4 508 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →