Каталка BIG Bobby Car Next (800056234)
BIG Bobby Car Next |
Колір | | Тип | каталка | Зовнішній вигляд | автомобіль | Макс. вага дитини | 50 кг | Оснащення | багажник клаксон світлові ефекти | Матеріал корпуса | пластик | Матеріал коліс / полозів | гума | Поворотні колеса | | Розміри | 57x30x39 см | Офіційний сайт | big.de | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2018 | Маркування виробника | 800056234
|
Батарейки не входять в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BIG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BIG.
|
| Машинка Big для катания малыша Некст (56234)Производитель: Big / Тип: каталки / Рекомендуемый возраст: от 1 года / Материал: пластик / Вес, кг: от 3 до 6 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 5 999 грн. | | |
|
| Толокар BIG Супер автомобіль зі світловими та звуковими ефектами (0056230)Машинка для катання малюка Супер автомобіль від бренду BIG — прекрасний подарунок для вашого живчика.
Стильна червона маш... щеинка зроблена з міцного і безпечного матеріалу. Колеса виготовлені зі стійкого до зношування пластику. Завдяки рифленому малюнку на колесах машинка не ковзає по підлозі і не залишає слідів. Звукові ефекти і LED-фари, що свiтяться зроблять катання ще більш веселим. Толокар не просто розважає дитину, але й сприяє фізичному розвитку.
Ширина машинки — 30 см, а висота — 39 см. Максимальне навантаження — до 50 кг. Рекомендовано для дітей від 12-ти місяців. Будинок ІграшокЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | | 6 139 грн. | | |
|
| Чудомобіль Big Bobby Super Car (56230)пластик, метал, червоний Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 5 102 грн. | | |
|
| Чудомобіль Big Bobby Super Car (56230) 56230пластик, метал, червоний Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 4 714 грн. | | |
|
| Big Чудомобіль Big Bobby Super Car (56230) 56230+ 103 грн бонус, пластик, метал, червоний Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 4 714 грн. | | |
Відеоогляди
Big Bobby Car Next - Fahrspaß pur oder Luftnummer? Vorstellung und Test!
3 серпня 202017 850 переглядів
BIG • Bobby Car NEXT
21 вересня 20188 354 перегляда
Машинка каталка Bobby Car Next Big 56233
14 грудня 2020523 перегляда
Динаміка цін на BIG Bobby Car Next