Сковорідка Biol Granite Gray 28134P 28 см
Фото 4 | 982 грн. Купити! Сковорода з антипригарним покриттям Біол Granite Gray (28 см)Маркетплейс: Rozetka.ua MaxKitchenЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Biol Granite Gray 28134P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Biol Granite Gray 28134P
Ціни на Biol Granite Gray 28134P |
---|---|---|---|---|
Biol Granite Gray 24134P 24 см | від 703 грн. | 4 пропозиції | ||
Biol Granite Gray 26134P 26 см | від 814 грн. | 2 пропозиції | ||
Biol Granite Gray 28134P 28 см | від 982 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →