Вок Biol HoReCa 18146E 14 см
Фото 5 |
Biol HoReCa 18146E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol HoReCa 18146E 14 см
Сковорода Біол чавунна порційна 14 см 1814К WOK 0,36 л. | 490 грн. |
Вок БІОЛ порційний з кришкою 14 см (1814K) | 416 грн. |
WOK БІОЛ (порційний) чавунний матова емаль 0,36 л (18146E) | 742 грн. |
Сковорода Біол WOK порційна 14см чавунна з кришкою (18146E) | 596 грн. |
Сковорода WOK Біол порційна чавунна 14см (18146EД) | 689 грн. |
Модификації Biol HoReCa 18146E
Ціни на Biol HoReCa 18146E |
---|---|---|---|---|
Biol HoReCa 18146E 14 см | від 416 грн. | 5 пропозицій | ||
Biol HoReCa 18186E 18 см | від 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Biol HoReCa 18226E 22 см | від 992 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →