Лампочка Biom BT-565 G45 6W 3000K E14 (BT-565)
Biom BT-565 G45 6W 3000K E14 6 Вт, 3000 К6 Вт, 4500 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biom BT-565 G45 6W 3000K E14
Світлодіодна лампа BIOM 7W E14 3000K G45 (Куля) BT-565 | 49 грн. |
Світлодіодна лампа Biom ВТ-565 G45 7Вт E14 3000K матова | 41 грн. |
Світлодіодна лампа BIOM BT-565 G45 7W E14 3000K (Куля) | 43 грн. |
Модификації Biom BT-565 G45 6W 3000K E14
Ціни на Biom BT-565 G45 6W 3000K E14 |
---|---|---|---|---|
Biom BT-565 G45 6W 3000K E14 | від 41 грн. | 3 пропозиції | ||
Biom BT-566 G45 6W 4500K E14 | від 39 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →