Лампочка Biom FL-301 G45 4W 2800K E27
Biom FL-301 G45 4W 2800K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biom FL-301 G45 4W 2800K E27
Світлодіодна лампа Biom FL-301 G45 4W-E27-2800K | 52 грн. |
Філаментна лампа BIOM FL-301 4W E27 2800K G45 (Куля) | 70 грн. |
Филаментная лампа BIOM FL-301 4W E27 2800K G45 (Куля) | 54 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →