Лампочка Biom HP-30-6 T100 30W 6500K E27
Biom HP-30-6 T100 30W 6500K E27 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biom HP-30-6 T100 30W 6500K E27
Світлодіодна лампа BIOM 30W E27 6500K T100 HP-30-6 | 235 грн. |
Лампа світлодіодна Biom LED HP-30-6 30W 6500K 3150Lm E27 | 150 грн. |
Світлодіодна лампа Biom HP-30-6 T100 30Вт E27 6500K матова | 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →