Материнська плата Biostar B560MX-E PRO
Фото 5 |
Купити Biostar B560MX-E PRO
Усі ціни 33 →Материнськa плата BIOSTAR B560MX-E PRO (s1200/B560/DDR4/mATX) | 3 899 грн. |
Biostar B560MX-E Pro | 4 028 грн. |
Материнская плата Biostar b560mx-e pro | 4 255 грн. |
Материнська плата Biostar B560MX-E PRO | 4 166 грн. |
Міцний середняк
Biostar B560MX-E Pro — одна з найдоступніших материнських плат на чипсеті Intel B560. При цьому оснащена радіаторами на 12-фазній підсистемі живлення VRM. Сам же чипсет підтримує високошвидкісну шину PCI-E 4.0 для відеокарти та твердотільного накопичувача. А також дозволяє розганяти оперативку до 4000 + МГц.
Посилена конструкція
Слоти PCI-E x16 армовані металевими скобами для захисту від перелому важкою відеокартою. Роз'ємів M.2 три штуки: два Key B&M для SSD і один Key-E для Wi-Fi-адаптера (заздалегідь протягнуті дроти антен). Передбачений світлодіодний індикатор POST-кодів для первинної діагностики інших компонентів ПК.
Тріо відеовиходів
На задній інтерфейсній панелі знайшлося місце відразу трьом відеоінтерфейсам: цифровим HDMI та DVI, а також аналоговому VGA. Працювати вони будуть тільки в разі використання процесора з інтегрованою відеокартою (тобто без індексу F). Контролер проводового інтернету реалізований гігабітним Intel I219V, а звук — 7.1-канальним Realtek ALC897.
Зміна поколінь
Портів USB доступно шість штук: два версії 2.0 і чотири 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с). Новомодних 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с), на жаль, немає жодного. Хоча теоретично процесори Intel Core 11-покоління підтримують навіть USB 3.2 Gen 2x2 (20 Гбіт/с). Зрозуміло, сумісна Biostar B560MX-E Pro і з процесорами 10-покоління, включаючи злегка розігнані на заводі Refresh-моделі, на зразок i3-10105.