Відеокарта Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41
Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41 2021 рікнизькопрофільна |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biostar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biostar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar GeForce GT 730 VN7313TH41
Усі ціни 46 →Відеокарта BIOSTAR GeForce GT730-4GB D3 LP VN7313TH41 | 2 879 грн. |
Відеокарта Biostar VN7313TH41, GT730, 4GB, GDDR3 (GT730-4GBD3LP) GT730-4GB | 2 827 грн. |
Biostar VN7313TH41, GT730, 4GB, GDDR3 (GT730-4GBD3LP) | 2 827 грн. |
Відеокарта Biostar GeForce GT730 Lp 4 Gb (VN7313TH41) | 2 965 грн. |
Видеокарта Biostar GeForce GT730 Lp 4 Gb (VN7313TH41) | 2 937 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →