Гейнер BioTech Hyper Mass 5000 6.8 кг
Відео 3Фото 3 | Очікується у продажу 4 872 грн. Тип: вуглеводно-білковий; Протеїн: комплексний; креатин; Вуглеводи (г): 42; Білки (г): 17; Жири (г): 1.3; Калорійність (ккал): 248; Упаковка: пакет; Кількість порцій (шт): 104; Порція (г): 65; Вага (г): 6800; Країна походження бренду: США; |
BioTech Hyper Mass 5000 6.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BioTech Hyper Mass 5000
Ціни на BioTech Hyper Mass 5000 |
---|---|---|---|---|
BioTech Hyper Mass 5000 0.1 кг | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
BioTech Hyper Mass 5000 1 кг | від 718 грн. | 54 пропозиції | ||
BioTech Hyper Mass 5000 2.3 кг | від 1 765 грн. | 25 пропозицій | ||
BioTech Hyper Mass 5000 4 кг | від 2 439 грн. | 25 пропозицій |