Протеїн BioTech Iso Whey Zero Black 2.3 кг
BioTech Iso Whey Zero Black 2.27 kg |
|
До складу входить креатину, L-глутамін, AAKG і L-триптофан, а також ніацин і цинк.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioTech Iso Whey Zero Black 2.3 кг
Усі ціни 22 →Протеїн Biotech Iso Whey Zero Clear Vanilla 2.27 кг | 3 499 грн. |
Протеин BioTech Iso Whey Zero Black, 2.27 кг Шоколад CN4978-3 | 3 791 грн. |
Протеїн Biotech ISO Whey Zero Black 2270 г Strawberry (5999076236923) | 3 712 грн. |
Протеїн Biotech Iso Whey Zero Clear Strawberry 2.27 кг | 3 599 грн. |
Протеин BioTech Iso Whey Zero Black, 2.27 кг Клубника CN4978-2 | 3 791 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BioTech Iso Whey Zero Black
Ціни на BioTech Iso Whey Zero Black |
---|---|---|---|---|
BioTech Iso Whey Zero Black 0 кг | від 69 грн. | 9 пропозицій | ||
BioTech Iso Whey Zero Black 0.9 кг | від 1 619 грн. | 10 пропозицій | ||
BioTech Iso Whey Zero Black 2.3 кг | від 3 499 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →