Спалювач жиру BioTech L-Carnitine 500 mg 20 шт
BioTech L-Carnitine 500 mg 20 tab |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Купити BioTech L-Carnitine 500 mg 20 шт
Усі ціни 25 →Карнітин BioTech Effervescent L-Carnitine Blueberry-raspberry 500 мг 20 та | 255 грн. |
BioTech USA Effervescent L-Carnitine 500 mg 20 таб. лимон-лайм | 236 грн. |
Жироспалювач Biotech L-Carnitine 500 мг 20 таблеток чорниця-малина (599907 | 255 грн. |
L-карнітин BioTech Effervescent L-Carnitine 500 mg 20 tabs (Lemon-Lime) | 214 грн. |
L-карнітин BioTech Effervescent L-Carnitine 500 mg 20 tabs (Blueberry- ras | 214 грн. |
Максимум зручності
Добавка для жиросжигания бренду BioTech пропонується в зручній з точки зору дозувань і зберігання формі таблеток. Кожна містить 500 мг діючої речовини і саме така доза є рекомендованою виробником денною нормою. Хоча при великій масі тіла допустимо збільшити дозування до 1 г в день.
Спростити прийом BioTech L-Carnitine 500 mg 20 шт покликане те, що таблетки потрібно не ковтати, а розчиняти у воді. Вони шипучі і доповнені безпечним підсолоджувачем сукралозою. Таким чином Ви отримуєте освіжаючий фруктовий напій (у продажу зустрічається смак лимон-лайм і чорниця-малина) без цукру в складі.
Безпечне жиросжигание
Продукт відноситься до жиросжигателям-ліпотропікам. Це найбільш безпечні добавки в своєму класі, що сприяють активізації розщеплення жирів при інтенсивних навантаженнях (будь то силовий спорт, кардіотренування або інші види фізичної активності).
Основною діючою речовиною тут виступає амінокислота L-карнітин у формі L-тартрату. Вона не викликає побічних ефектів і не має абсолютних протипоказань: не рекомендований BioTech L-Carnitine 500 mg лише дітям, вагітним або годуючим мамам.
До недоліків добавки відноситься висока ціна в перерахунку на 1 г L-карнітину. Але якщо в пріоритеті зручна таблетована форма або потрібна добавка на пробу (тобто невелика фасовка), то доплата за BioTech L-Carnitine 500 mg 20 шт цілком виправдана. До того ж ви будете вживати не порошок, а пити фруктовий напій без цукру, що в рамках жорсткої дієти — приємний бонус.