Моторне мастило BIZOL Allround 10W-40 5 л (B83011)
Товар застарів 1 500 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 5; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
BIZOL Allround 10W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BIZOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BIZOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BIZOL Allround 10W-40
Ціни на BIZOL Allround 10W-40 |
---|---|---|---|---|
BIZOL Allround 10W-40 1 л | від 307 грн. | 5 пропозицій | ||
BIZOL Allround 10W-40 4 л | від 1 134 грн. | 3 пропозиції | ||
BIZOL Allround 10W-40 20 л | від 5 292 грн. | 2 пропозиції | ||
BIZOL Allround 10W-40 60 л | від 14 848 грн. | 2 пропозиції | ||
BIZOL Allround 10W-40 200 л | від 47 685 грн. | 2 пропозиції |