Вантажна шина BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8 320/90 R54 " 155 A8 320/90 R54 " 156 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8/B | 48 011 грн. |
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8/B | 48 004 грн. |
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8/B | 48 009 грн. |
Модификації BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8
Ціни на BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8 |
---|---|---|---|---|
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 155A8 | від 48 004 грн. | 3 пропозиції | ||
BKT Agrimax RT-945 320/90 R54 156A8 | від 46 628 грн. | 2 пропозиції |