Вантажна шина BKT AW-708 19/45 R17 148A8
Виберіть розмір вантажної шини
BKT AW-708 19/45 R17 148A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT AW-708 19/45 R17 148A8
Усі ціни 12 →BKT AW-708 19.0/45 -17 144A8 (PR14) | 11 263 грн. |
BKT AW-708 19/45 R17 152A8 | 18 090 грн. |
BKT AW-708 19.0/45 -17 144A8 (PR14) | 11 248 грн. |
BKT AW-708 19.00/45-17 (PR18) | 16 353 грн. |
BKT AW-708 19.00/45-17 (PR22) | 18 510 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди