Вантажна шина BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8
Усі ціни 8 →BKT Flotation 648 385/65-22.5 (PR16) | 18 918 грн. |
BKT FLOTATION 648 (с/х) 385/65 R22.5 156A8/144A8 PR16 TL | 18 435 грн. |
BKT Flotation 648 385/65-22.5 (PR22) | 25 780 грн. |
BKT Flotation 648 385/65-22.5 (PR16) | 18 916 грн. |
BKT FLOTATION 648 с/х с/г (385/65R22,5 156/144A8/A8) 327131 | 18 348 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8
Ціни на BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8 |
---|---|---|---|---|
BKT Flotation 648 385/65 R22.5 155A8 | від 18 536 грн. | 3 пропозиції | ||
BKT Flotation 648 385/65 R22.5 156A8 | від 18 348 грн. | 8 пропозицій | ||
BKT Flotation 648 400/60 R22.5 160A8 | від 18 436 грн. | 2 пропозиції |