Вантажна шина BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8 550/45 R22.5 " 159 A8 550/45 R22.5 " 166 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8
Усі ціни 6 →BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8 (PR16) | 26 336 грн. |
BKT FLOTATION 648 (с/х) 550/45 R22.5 159A8 PR16 | 26 115 грн. |
BKT Flotation 648 550/45-22.5 (PR20) | 30 982 грн. |
BKT Flotation 648 550/45-22.5 (PR20) | 30 970 грн. |
BKT FLOTATION 648 с/х с/г (550/45R22,5 159A8) 333018 | 25 992 грн. |
BKT Flotation 648 550/45-22.5 (PR20) | 30 981 грн. |
Модификації BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8
Ціни на BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8 |
---|---|---|---|---|
BKT Flotation 648 550/45 R22.5 159A8 | від 25 992 грн. | 6 пропозицій | ||
BKT Flotation 648 550/45 R22.5 166A8 | від 30 579 грн. | 2 пропозиції |