Вантажна шина BKT MP-567 14.5 R20 148A8
Товар застарів 21 141 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 14.5; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 148; |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT MP-567 14.5 R20 148A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BKT MP-567 14.5 R20 148A8
Ціни на BKT MP-567 14.5 R20 148A8 |
---|---|---|---|---|
BKT MP-567 12.5 R20 129G | від 17 440 грн. | 2 пропозиції | ||
BKT MP-567 12.5 R20 132G | від 14 778 грн. | 1 пропозиція | ||
BKT MP-567 14.5 R20 136G | від 17 218 грн. | 2 пропозиції |