Електрогенератор Black&Decker BXGNI2200E
Відео 2Фото 17 |
Black&Decker BXGNI2200E |
|
Інверторний альтернатор. Невелика вага. Вихід 12 В. USB-порт для зарядки.
Переносний генератор із номінальною потужністю 2 кВт. Виконаний у вигляді компактного (320x555x465 мм) та досить легкого (19 кг) приладу, повністю закритого звукоізоляційним пластиковим корпусом. Усередині корпусу знаходяться 4-тактний двигун (робочий об'єм 114 см3) з ручним запуском та паливний бак на 4.1 літра бензину. Витрата палива під час роботи генератора Black&Decker BXGNI2200E складає 1.28 л/год (при повному навантаженні). Ключовою перевагою даного приладу є інверторний альтернатор, який генерує чистий струм зі стабільними характеристиками, необхідними для живлення сучасної побутової техніки та електроніки. Апарат має дві розетки 230 В, вихід 12 В (у вигляді стандартного автомобільного прикурювача) та два порти USB.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXGNI2200E
Усі ціни 22 →Генератор инверторный BLACK&DECKER BXGNI2200E 144169 | 24 499 грн. |
Black&Decker BXGNI2200E офіційна гарантія ціна з ПДВ | 24 499 грн. |
BLACK&DECKER BXGNI2200E | 21 210 грн. |
BLACK&DECKER BXGNI2200E | 21 104 грн. |
Генератор BLACK&DECKER BXGNI2200E 2000/2200 W | 24 561 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →