Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large 32 л M/L (681170.BKWT.ML)
Відео 1Фото 6 |
Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large 32 л M/L
Рюкзак Dawn Patrol 32 Black/White, M/L (BD 681170.BKWT.ML) | 6 591 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Black/White 32л (BD 6811 | 6 591 грн. |
Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 32 Black/White M/L (1033-BD 681170.BKWT.M | 6 591 грн. |
Рюкзак гірськолижний Black Diamond Dawn Patrol 32 Black/White р.M/L (BD 68 | 6 591 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Black/White 32л (BD 6811 | 6 591 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Розмір S/M 30л
- Розмір M/L 32л
Модификації Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large
Ціни на Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium 23 л S/M | від 5 811 грн. | 4 пропозиції | ||
Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large 25 л M/L | від 5 811 грн. | 6 пропозицій | ||
Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large 32 л M/L | від 6 591 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →