Вантажна шина Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 12 →Blacklion BD175 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 14 918 грн. |
Blacklion BD175 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 15 597 грн. |
Blacklion BD175 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 13 849 грн. |
BlackLion BD175 (Ведущая) (295/80R22.5 152/149M) | 13 634 грн. |
BlackLion BD175 Bедущая (295/80R22.5 152/149M) | 13 965 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M
Ціни на Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Blacklion BD175 295/80 R22.5 152M | від 13 536 грн. | 12 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L | від 13 536 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/70 R22.5 156L | від 13 300 грн. | 12 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 154L | від 13 657 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L | від 13 500 грн. | 10 пропозицій |