Вантажна шина Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L
Blacklion BD175 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 17 963 грн. |
Blacklion BD175 (315/70R22.5 154L) | 13 536 грн. |
Blacklion BD175 (ведущая ось) 315/70 R22.5 154/150L | 17 960 грн. |
Blacklion BD175 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 17 958 грн. |
Шина BlackLion BD175 (провідна) 315/70 R22.5 154/150L | 17 425 грн. |
Відеоогляди
Модификації Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L
Ціни на Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L | від 13 536 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/70 R22.5 156L | від 13 300 грн. | 12 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 154L | від 13 657 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L | від 13 500 грн. | 10 пропозицій |