Вантажна шина Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 12 →Blacklion BD175 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153L | 15 067 грн. |
BlackLion BD175 (ведущая) 315/80 R22.5 156/153L PR20 | 13 746 грн. |
Blacklion BD175 (приводная) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 13 500 грн. |
BlackLion BD175 (Ведущая) (315/80R22.5 156/153L) | 13 739 грн. |
BlackLion BD175 Bедущая (315/80R22.5 156/150L) | 14 145 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L
Ціни на Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Blacklion BD175 315/70 R22.5 154L | від 13 587 грн. | 6 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/70 R22.5 156L | від 13 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 154L | від 13 709 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD175 315/80 R22.5 156L | від 13 500 грн. | 12 пропозицій |