Вантажна шина Blacklion BT160 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BT160 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BT160 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 13 →Blacklion BT160 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 15 934 грн. |
Blacklion BT160 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 15 728 грн. |
Blacklion BT160 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 700 грн. |
BlackLion BT160 (Прицепная) (385/65R22.5 164K) | 14 508 грн. |
BlackLion BT160 Pулевая, Прицепная (385/65R22.5 164K) | 15 027 грн. |
ще 8 пропозицій