Смартгодинник
Blackview R3 Pro Smartwatch
Відео 15Фото 10 |
Blackview R3 Pro Smartwatch
Дисплей:1.54 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:сталь, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики R3 Pro Smartwatch
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview R3 Pro Smartwatch
Годинник Blackview R3 Pro Black | 1 449 грн. |
Годинник Blackview R3 Pro Gold | 1 699 грн. |
Годинник Blackview R3 Pro Green | 1 449 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →