Змішувач Blanco Ambis-S 523119
Фото 10 |
Blanco Ambis-S 523119 |
|
Висувний вилив з можливістю вибору режиму струмінь/душ натисненням однієї кнопки. Шланг висувного виливу з нейлоновою опліткою. Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8". Два зворотних клапана. Розсікач, що зменшує наліт
Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Ambis-S 523119
Усі ціни 12 →Blanco AMBIS-S нержавіюча сталь 523119 | 12 900 грн. |
Змішувач Blanco AMBIS-S 523119 | 10 990 грн. |
Змішувач Blanco AMBIS-S нержавіюча сталь | 11 835 грн. |
BLANCO AMBIS-S нержавеющая сталь (523119) | 10 616 грн. |
Смеситель кухонный Blanco - 523119 ambis-s | 12 900 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →