Змішувач Blanco Avona 521267
Blanco Avona 521267 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Avona 521267
Усі ціни 7 →Blanco AVONA хром 521267 | 14 030 грн. |
Змішувач Blanco AVONA хром | 12 852 грн. |
BLANCO AVONA (521267) хром | 11 529 грн. |
BLANCO AVONA хром 521267 | 11 846 грн. |
Blanco Avona Chrom (521267) | 10 680 грн. |
Blanco Avona Chrom (521267) | 10 947 грн. |
Blanco Avona Chrom (521267) | 11 214 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Avona 521267:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
- 521267 — хром
- 521270 — білий
- 521275 — темна скеля
- 521272 — шампань
- 521276 — перловий
- 521269 — алюметаллик
- 521273 — сірий беж
- 521268 — антрацит
- 521271 — жасмин
- 521274 — кава
РекомендуємоПорівняти в таблиці →