Кухонна мийка Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500
Відео 1Фото 11 |
Blanco Legra 6S Compact 521302 780х5001000х500 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500
Усі ціни 67 →Blanco LEGRA 6S Compact жасмин 521305 | 9 960 грн. |
Мийка Blanco LEGRA 6 S Compact 521302 | 8 590 грн. |
Blanco LEGRA 6 S Compact SILGRANIT | 8 964 грн. |
BLANCO LEGRA 6S Compact SILGRANIT® черный (526085) | 8 041 грн. |
BLANCO LEGRA 6 S Compact silgr.антрацит (521302) | 8 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Legra 6S Compact 521302
Ціни на Blanco Legra 6S Compact 521302 |
---|---|---|---|---|
Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500 | від 8 041 грн. | 67 пропозицій | ||
Blanco Legra 6S 522210 1000х500 | від 7 499 грн. | 84 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →