Змішувач Blanco Linee 517594
Blanco Linee 517594 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Linee 517594
Усі ціни 18 →Blanco LINEE хром 517594 | 17 180 грн. |
Змішувач Blanco LINEE хром | 15 804 грн. |
Смеситель Blanco LINEE хром (517594) | 14 177 грн. |
BLANCO LINEE хром 517594 | 14 567 грн. |
Blanco LINEE Chromowana (517594) | 11 400 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Linee 517594:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Зменшення налітних відкладень за допомогою запатентованого розсікача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →